Amator Oleśnica Mała - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czarni Piekary - Amator Oleśnica Mała 1:9
  • Burza Swojków - Błękitni II Siedlce 2:0
  • Burza II Chwalibożyce - Tramp Dziuplina 4:1
  • Widawa Grędzina - LKS Kurów 7:1
  • Burza Dębina - Syrena Jaczkowice 0:1
  • Pogoń Kopalina - LZS Ścinawa Polska 2:2
  • Jankowianka Wierzbno - Zaodrze Oława 5:0

pon.

Wygrana na koniec sezonu! Amator 2-1 Grędzina!

• autor: Amator-OM, 2014-06-16 20:06

Na zakończenie sezonu naszemu zespołowi przypadło zagrać przed własną publicznością. Amator nie zawiódł i pokonał drużynę Widawa Grędzina 2-1! Na listę strzelców wpisali się Bartłomiej Włodarczyk oraz Mateusz Świerk!

Nadszedł czas na spotkanie z będącą na trzecim miejscu w tabeli Widawą Grędzina. Nowe ustawienie zespołu wprowadzone kilka tygodni temu nie zostało zmienione na ostatni mecz sezonu Amatora. Szybkie kontrataki pozwoliły kilkukrotnie zagrozić bramce rywala. Po kilku strzałach Łukasza Dewerendy zdobycia bramki był bliski Łukasz Martowski, jednak piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka, mijając tym samym bramkę! Zwarta defensywa nie pozwalała na wiele ofensywnym piłkarzom gości, jednak mimo to, udało im się oddać kilka dobrych strzałów na naszą bramkę. Dopiero po około dwóch kwadransach gry doczekaliśmy się bramki dla Amatora! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i wybicie piłki na 16 metr. Tam strzałem z pierwszej piłki Bartłomiej Włodarczyk dał prowadzenie naszemu zespołowi!  Do końca pierwszej połowy nic szczególnego się nie zdarzyło. Kilka akcji z obu stron, jednak żaden z bramkarzy nie był zmuszony do większych interwencji.

Po przerwie zespół Amatora wyszedł na boisko w tym samym ustawieniu. Od początku mogliśmy zobaczyć przede wszystkim większą intensywność w atakach zespołu z Grędziny. Chcieli za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania. Ich ataki były coraz to groźniejsze, z czego nie był zadowolony szczególnie nasz bramkarz Rafał Ruchlewicz, który wielokrotnie w drugiej połowie ratował nasz zespół przed stratą bramki! Mimo, że to goście prowadzili grę w drugiej części meczu, to Amator zdołał rozegrać kilka dobrych akcji. Około 60 minuty spotkania nasi zawodnicy wyprowadzili świetną kontrę. Akcja lewym skrzydłem Jakuba Kościelaka zakończona mocnym strzałem na bramkę. Bramkarz 'sparował' ją przed siebie, gdzie dobrze był ustawiony Mateusz Świerk, który pokonał bramkarza gości, tym samym podwyższając prowadzenie na 2-0! To jeszcze bardziej zmotywowało zespół Widawy do ataków, lecz nie mogli przedostać się przez nasza defensywę. Jednak udało im się to niedługo później. Drobne zamieszanie w polu karnym i strzał przy słupku jednego z zawodników gości ustalił wynik spotkania na 2-1 dla Amatora. Po około pół godziny gry drugiej połowy nastąpiły zmiany. Boisko opuścili Dawid Hołowczak oraz Łukasz Martowski a na ich miejsce wbiegli Maksymilian Matuszewicz oraz Grzegorz Grobelak. Przed ostatnim gwizdkiem sędziego w tym sezonie, mieliśmy jeszcze szansę z rzutu wolnego, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki.

herb Amator Oleśnica Mała
herb Widawa Grędzina
Amator Oleśnica Mała   Widawa Grędzina

2014-06-15, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Amator Oleśnica Mała Informacje o kadrze Amator Oleśnica Mała

1. Rafał Ruchlewicz
2. Damian Andrych
3. Marcin Białek
4. Dawid Hołowczak   zmiana 75" Maksymilian Matuszewicz
5. Krystian Kościelak
6. Bartłomiej Białek
7. Bartłomiej Włodarczyk bramka
8. Mateusz Świerk bramka
9. Jakub Kościelak
10. Łukasz Martowski  zmiana 80" Grzegorz Grobelak
11. Łukasz Dewerenda

herb Amator Oleśnica Mała Prezentacja graficzna składu drużyny Amator Oleśnica Mała

Rafał Ruchlewicz

Marcin Białek

Bartłomiej Białek

Krystian Kościelak

Damian Andrych

Jakub Kościelak

Bartłomiej Włodarczyk
Dawid Hołowczak

Łukasz Dewerenda
Łukasz Martowski

Mateusz Świerk

Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom za cały sezon spędzony na boiskach. Dziękujemy  osobom bezpośrednio i nie bezpośrednio pomagającym drużynie; między innymi przy przygotowaniu boiska do meczów, czy za dbanie o przygotowanie strojów meczowych na każdą niedzielę. Dziękujemy również piłkarzom, którzy mimo iż był to pierwszy sezon, a w zasadzie tylko jego połowa, dawali z siebie wszystko w każdym spotkaniu. Podziękowania w stronę trenera, Andrzeja Gancarczyka za swój wkład w nasz zespół, za ogromny wpływ na rozwój każdego z zawodników oraz za wyrozumiałość w niektórych sytuacjach :) Gorące podziękowania również dla RADI DJ'a za podgrzewanie atmosfery na boisku na zakończenie sezonu. I wszystkim tym, którzy interesowali się naszym zespołem! Dziękujemy! ~ Amator Oleśnica Mała

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Czarni PiekaryAmator Oleśnica Mała
Czarni Piekary 1:9 Amator Oleśnica Mała
2014-09-21, 11:00:00

Czarni Piekary 1:9 Amator Oleśnica Mała
Burza Swojków 2:0 Błękitni II Siedlce
Burza II Chwalibożyce 4:1 Tramp Dziuplina
Widawa Grędzina 7:1 LKS Kurów
Burza Dębina 0:1 Syrena Jaczkowice
Pogoń Kopalina 2:2 LZS Ścinawa Polska
Jankowianka Wierzbno 5:0 Zaodrze Oława

Amator Oleśnica Mała - Burza II Chwalibożyce
Błękitni II Siedlce - Zaodrze Oława
LZS Ścinawa Polska - Jankowianka Wierzbno
Syrena Jaczkowice - Pogoń Kopalina
LKS Kurów - Burza Dębina
Tramp Dziuplina - Widawa Grędzina
Burza Swojków - Czarni Piekary

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.