Amator Oleśnica Mała - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czarni Piekary - Amator Oleśnica Mała 1:9
  • Burza Swojków - Błękitni II Siedlce 2:0
  • Burza II Chwalibożyce - Tramp Dziuplina 4:1
  • Widawa Grędzina - LKS Kurów 7:1
  • Burza Dębina - Syrena Jaczkowice 0:1
  • Pogoń Kopalina - LZS Ścinawa Polska 2:2
  • Jankowianka Wierzbno - Zaodrze Oława 5:0

pon.

Na remis z Siedlcami!

• autor: Amator-OM, 2014-06-08 17:05

Na mecz przed zakończeniem sezonu zawodnicy Amatora Oleśnica Mała zremisowali na wyjeździe z drużyną Błękitnych Siedlce 1-1. Bramkę dla Amatora zdobył Łukasz Dewerenda.

Spotkanie rozegrane zostało w bardzo ciężkich warunkach. Wysoka temperatura miała niekorzystny wpływ na przebieg spotkania. Jednak nie przeszkodziło to w atrakcyjności meczu. Gospodarze od samego początku kontrolowali grę. Mimo to  przez dłuższy okres nic z tego nie wynikało. Zawodnicy Siedlec wymieniali piłkę między sobą bez większego zagrożenia pod naszą bramką. Pozwoliło to nam na wyprowadzanie groźnych kontr. Bardzo dobre szanse bramkowe już na początku spotkania mieli kolejno Mateusz Świerk, Łukasz Dewerenda oraz Bartłomiej Białek, jednak wszystkie strzały nie przekroczyły linii bramkowej. Dopiero po dobrym prostopadłym podaniu Łukasza Martowskiego do Łukasza Dewerendy, który zdobył bramkę na 0-1 mogliśmy się cieszyć z prowadzenia! Piłka jeszcze odbiła się od słupka, po czym wpadła do bramki! Wyciągnęliśmy wnioski po błędach z poprzednich meczów i po zdobyciu prowadzenia nie ruszyliśmy całym zespołem do ataku. Dobrze broniliśmy, co dawało nam okazję na kontrataki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, prowadziliśmy 0-1.

Drugą połowę zaczęliśmy bez zmian w wyjściowej jedenastce. Zaczęliśmy ją dość dobrze, kilkukrotnie stwarzając zagrożenie pod bramką rywala. Jednak dobrze spisywali się obrońcy gospodarzy. Około 70 minuty boisko opuścił Dawid Hołowczak, którego zastąpił Wojciech Romanowski.
Zawodnicy Błękitnych za wszelką cenę chcieli wyrównać w tym spotkaniu. Coraz więcej pracy mieli obrońcy jak i bramkarz Amatora. Kilka kolejnych akcji gospodarzy przyniosło nam trochę nerwów, jednak około 75 minuty meczu padła bramka wyrównująca. Błąd w środku pola, później dośrodkowanie w pole karne. Piłka leciała bardzo powoli i odbiła się od słupka, spadła pod nogi jednego z rywali, który niemal z linii dał remis swojemu zespołowi. Chwilę później nadeszły kolejne zmiany. Najpierw Mariusz Zajączkowski zmienił Łukasza Martowskiego, a potem podwójna zmiana: boisko opuścili Łukasz Dewerenda i Bartłomiej Włodarczyk, a na ich miejsce pojawili się Andrzej Choptiany i Maksymilian Matuszewicz. Nikt tu nie chciał przegrać, zatem oba zespoły bardzo groźnie atakowały. Zawodnicy Amatora stworzyli kilka bardzo ładnych akcji, jednak już nic nie zmieniło się na boisku. Wynik 1-1.

Wynik nie najgorszy, jednak strata prowadzenia pod koniec meczu nie napawa optymizmem. Serdecznie dziękujemy kibicom za przyjazd w ten upalny dzień na mecz. Dziękujemy również gościom za to spotkanie oraz za dobre przygotowanie się do tego meczu. Na ostatnie spotkanie sezonu, które odbędzie się już za tydzień 15 czerwca na naszym stadionie w Oleśnicy Małej gorąco zapraszamy!

herb Błękitni II Siedlce
herb Amator Oleśnica Mała
Błękitni II Siedlce   Amator Oleśnica Mała

2014-06-08, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Amator Oleśnica Mała Informacje o kadrze Amator Oleśnica Mała

1. Rafał Ruchlewicz
2. Damian Andrych
3. Marcin Białek
4. Dawid Hołowczak   zmiana 70" Wojciech Romanowski
5. Krystian Kościelak
6. Bartłomiej Białek
7. Bartłomiej Włodarczyk  zmiana 80" Maksymilian Matuszewicz
8. Mateusz Świerk
9. Jakub Kościelak
10. Łukasz Martowski  (1 asysta)  zmiana 80" Mariusz Zajączkowski
11. Łukasz Dewerenda  bramka  zmiana 80" Andrzej Choptiany

herb Amator Oleśnica Mała Prezentacja graficzna składu drużyny Amator Oleśnica Mała

Rafał Ruchlewicz

Marcin Białek

Bartłomiej Białek

Krystian Kościelak

Damian Andrych

Jakub Kościelak
Bartłomiej Włodarczyk
Dawid Hołowczak
Łukasz Dewerenda
Łukasz Martowski

Mateusz Świerk

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Czarni PiekaryAmator Oleśnica Mała
Czarni Piekary 1:9 Amator Oleśnica Mała
2014-09-21, 11:00:00

Czarni Piekary 1:9 Amator Oleśnica Mała
Burza Swojków 2:0 Błękitni II Siedlce
Burza II Chwalibożyce 4:1 Tramp Dziuplina
Widawa Grędzina 7:1 LKS Kurów
Burza Dębina 0:1 Syrena Jaczkowice
Pogoń Kopalina 2:2 LZS Ścinawa Polska
Jankowianka Wierzbno 5:0 Zaodrze Oława

Amator Oleśnica Mała - Burza II Chwalibożyce
Błękitni II Siedlce - Zaodrze Oława
LZS Ścinawa Polska - Jankowianka Wierzbno
Syrena Jaczkowice - Pogoń Kopalina
LKS Kurów - Burza Dębina
Tramp Dziuplina - Widawa Grędzina
Burza Swojków - Czarni Piekary

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.