statystyki szczegółowe

Aktualności

Przegrana 1-3 z Owczarami

• autor: Amator-OM, 2014-04-13 20:27

Kolejny mecz na własnym terenie rozegrany z bardzo dobrą drużyną, tym razem z Owczarami. Wynik jednak mniej korzystny, niż było to z Kurowem. Przegraliśmy 1-3.

13 kwietnia o godzinie 14:00 w Oleśnicy Małej rozegrany został mecz 4 kolejki rundy wiosennej oławskiej C-klasy. Amator podejmował ekipę z Owczar. Kilka kontuzji po ostatnim meczu zmusiły trenera do dokonania roszad w składzie, co jednak nie zmieniło podejścia zawodników do spotkania. Grę od początku prowadzili gospodarze, zmuszając Amatora do gry z kontrataków. W około 15 minucie spotkania padł pierwszy gol dla gości. Po akcji prawym skrzydłem i strzałem po krótkim słupku straciliśmy bramkę. Piłkarze Amatora chcieli za wszelką cenę wyrównać, jednak bardzo dobrze spisywali się obrońcy gości, sporadycznie dopuszczając się luki w obronie. Po upływie dwóch kwadransów szybką kontrę wyprowadzili zawodnicy Owczar zmuszając naszego bramkarza do wyciągnięcia piłki z siatki. Bardzo ładnym strzałem popisał się zawodnik gości. Po pierwszej połowie wynik był 0-2 dla przyjezdnych.

Na drugą połowę zawodnicy Amatora wyszli bez zmian personalnych, jedynie kilka zmian w ustawieniu. Od samego początku drugiej połowy bardzo wysoko wyszli ofensywni zawodnicy Amatora, narzucając na przeciwnika presję oraz zmuszając ich do gry długimi piłkami. Nie obyło się bez błędów w środku pola, co bardzo skutecznie wykorzystał Łukasz Dewerenda zdobywając bramkę na 1-2! Otrzymał dobrą piłkę od Bartka Białka i strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości! Zawodnicy nie przestali atakować, stwarzając sobie coraz więcej okazji na bramkę. Z powodu drobnego urazu boisko opuścił Rafał Kwapisz a na jego miejsce pojawił się Łukasz Martowski. Jakiś czas później nadeszła kolejna zmiana: Mateusz Świerk opuścił boisko a w jego miejsce wszedł Mariusz Zajączkowski. Niestety pod koniec meczu jedną z kontr wykorzystali goście, ustalając wynik meczu na 1-3. Między czasie doszło do jeszcze jednej zmiany, Andrzej Choptiany zmienił na murawie Marcina Kościelaka.

Przed nami kolejny trudny pojedynek. Za dwa tygodnie po przerwie świątecznej pojedziemy do Zębic aby powalczyć o punkty z miejscową Szaluną. Serdecznie zapraszamy!